Od návrhu k bydlení

Mezi prvními návrhy, jak má vypadat vaše nové bydlení a okamžikem, kdy se konečně nastěhujete, uplyne dlouhá doba a budete muset jednat s projektanty, úřady a firmami, které stavbu zrealizují. My ale dokážeme všechno. Pokud chcete, můžeme udělat projekt, domluvit vše s úředníky a dům vám komplet postavit. 

Pochopitelně všechny následující kroky nejsou závazné, takže pokud si necháte udělat projekt a rozhodnete se stavět s někým jiným, tak vám v tom nic nebrání. Stejně tak není problém, pokud se rozhodnete nechat na nás stavební práce, ale máte například svého elektrikáře. 

Většina našich zákazníků přijde již s hotovou projektovou dokumentací a je pro nás tedy běžné, že neděláme celý proces. Pokud ale děláme vše, tak zákazník ušetří peníze, ale i nervy. 

Šetřete peníze

Projektanta, který není zároveň zodpovědný za provedení stavby, nemusí náklady v podstatě vůbec zajímat. Pokud navrhujeme i stavíme, musíme už při návrhy myslet na vaše finanční možnosti. Náš projektant má také přímé napojení na zkušenosti z praxe stavění, takže dům nenavrhuje jen podle hrubých odhadů ceny, ale podle skutečnosti, a při stavbě se naopak nemůžeme vymlouvat na nedostatky projektu.

Šetřete nervy

Co je největší nervák kromě obíhání úřadů? Rozhodně vzájemné stěžování si jednoho dodavatele na druhého a přehazování viny za problémy jak horkého bramboru. Chytré proto je svěřit celý stavební proces jednomu subjektu, který už se nemá na co vymlouvat. Jeden k jednomu – jasná odpovědnost a motivace. 

Scroll to Top