Rodinná firma

Inprostav je rodinná firma nejenom tím, že jí spravují dvě generace rodiny, ale i svým přístupem k zaměstnancům a zákazníkům. Všichni ve firmě jsme přátelé a zakládáme si i na dobrých vztazích se zákazníky. 

Nepracujeme jen proto, abychom vydělávali, ale chceme také, aby nás práce bavila a i pro naše zákazníky bylo příjemné s námi spolupracovat. Osobně nám záleží na dobrém jménu firmy. 

Profesionálové

Všichni tři vedoucí pracovníci jsou vystudovaní stavební inženýři (každý v jiném oboru) a mají léta praxe. Firma byla založena v roce 1993. S námi se tedy nemusíte bát, že bychom neměli dost znalostí a zkušeností. 

Stavební firma

Jsme primárně stavební firma. Specializujeme se na novostavby a rekonstrukce rodinných domů, ale stavíme i administrativní, bytové a technické stavby. 

Projektový atelier

Další náplní firmy je projektování. Nejraději navrhujeme stavby, které pak sami můžeme stavět a dokážeme tak projekty připravit tak, abychom podle nich dokázali stavět levně a efektivně. Navíc na projektech nepotřebujeme vydělávat, proto je umíme za sympatické ceny. 

Komunikace v angličtině

Domluvíte se s námi nejenom česky, ale bez problémů i anglicky. 

Scroll to Top