Chytré řešení

Stojíte u tří vypínačů. Víte, že patří ke třem žárovkám, které jsou v místnosti, kam vede dlouhá a klikatá chodba - tzn. že ze svého místa vůbec nemůžete vidět, zda některá svítí nebo ne. Všechny tři vypínače jsou nyní v poloze vypnuto. S vypínači můžete manipulovat jak chcete, pak jednou projít chodbou a podívat se do místnosti. Tam musíte říci, který vypínač je od které žárovky.

Jak na to?

 

Šetřete nervy

Chytré je nechat komunikaci se stavebním úřadem a dalšími „orgány“, se stavbaři ale i se zedníky a řemeslníky na někom, na koho se můžete spolehnout. Nenechte si pocuchat nervy zbytečným leštěním klik a diskusemi s někým, kdo Vám stejně bude jen těžko rozumět. My víme, jak na to. Všechno potřebné za vás oběháme, dojednáme, vyboxujeme a pohlídáme.

 

Šetřete čas

S manageováním stavebních procesů a s tím spojené administrativy máme opravdu nespočetné zkušenosti. Nic nás už jen tak nepřekvapí a vždy víme, co pohlídat, aby se celé soukolí nikde nezadrhlo. Zládneme tak celý proces ve zlomku času než byste čekali. Dát nám do jedné ruky zednickou lžíci a do druhé telefon je Vaše chytré řešení.

 

 

Šetřete peníze

Napadlo Vás, že projektanta, který není zároveň zodpovědný za provedení stavby, nemusí náklady v podstatě vůbec zajímat? Chytré je projekci a stavbu svěřit jednomu a tomu samému subjektu. Projektant má tak přímé napojení na zkušenosti z praxe stavění, takže dům nenavrhuje jen podle hrubých odhadů ceny, ale podle skutečnosti, a stavbař se naopak nemůže vymlouvat na nedostatky projktu.

 

Šetřete 10%

A aby to bylo ještě chytřejší, dáme Vám slevu 10 % na projekt, pokud jej s námi i postavíte.

 

 

Šetřete nervy II.

Co je největší nervák kromě obíhání úřadů? Rozhodně vzájemné stěžování si jednoho dodavatele na druhého a přehazování viny za problémy jak horkého bramboru. Chytré proto je svěřit celý stavební proces jednomu subjektu, který už se nemá na co vymlouvat. Jeden k jednomu – jasná odpovědnost a motivace.

 

Šetřete si zadní vrátka

Možná Vás teď napadá, kde je háček a co budete muset obětovat „exklusivitě“ pro jednu firmu. Vůbec nic. I když se rozhodnete jít do toho pouze s námi a svěřit nám celou svojí stavbu, můžete stejně kdykoliv couvnout a najít si někoho jiného. Ale to se moc často nestává, protože rychle zjistíte, jak je stavění s námi chytré.

 

Zapnu první vypínač, chvíli počkám. Vypnu první a zapnu druhý. Jdu do místnosti. Jedna žárovka svítí, jedna je horká, třetí nic..

Zelená úsporám

Určitě myslíte na životní prostředí. A určitě myslíte i na svoji peněženku. A my myslíme na Vás.

Jse certifikovaným dodavatelem v programu Zelená úsporám.

Více o programu Zelená úsporám najdete na speciálním webu www.zelenausporam.cz, nicméně jedoduššeji je to podáno zde.

Co získáte

V rámci programu Zlená úsporám můžeme čerpat dotaci na zateplení Vašeho domova nebo na stavbu nízkoenergetického domu.

Co potřebujete

Téměř nic. Projekt vyhovující parametrům programu vypracujeme my a vyřídíme za Vás i žádost o dotaci a její využití při stavbě.

Ozvěte se

Ozvěte se (viz kontakty), sejdeme se a nezávazně probereme, co pro Vás v rámci programu Zelená úsporám můžeme udělat.

Těšíme se na Váš zelenější domov!

Podporujeme vzdělávání afrických dětí

Již léta platíme vzdělání mladé dívce z Keni. Jmenuje se Martha Ndoni Kyalo. Věříme, že právě podpora vzdělání je tím nejlepším způsobem, jak zlepšit životní podmínky v této části světa.